Proč k nám?

Ubytování ve Velkých Karlovicích v chaloupce U Justina nabízí soukromí a vynikající zázemí uvnitř chaloupky i v jejím okolí. Chaloupka U Justina se nachází zhruba 1 km od hlavní cesty vedoucí Velkými Karlovicemi téměř na samém konci tohoto údolí. Jedná se o jedno z posledních stavení v této části, a tak je zde téměř zaručen opravdový klid.

PRO DĚTI

Pro malé ratolesti nabízíme:

  • jídelní židličky
  • dětské cestovní postýlky (včetně lůžkovin)
  • vaničku
  • lehačku do vany
  • chůvičky

 

Maximální vyžití dětí i mimo chaloupky:

  • dětské hřiště u hotelu Horal
  • půjčovna Segway na hotelu Horal
  • Kulíškova naučná stezka
  • dětský park Razulák (ski areál Razula vzdálený 1 km)

 

Sport a příroda

Golf Club Horal

V srdci Moravskoslezských Beskyd, v druhé největší obci České republiky – Vekých Karlovicích, vyrostlo veřejné devítijamkové golfové hřiště domovského Golf Clubu Horal s kvalitním zázemím a širokou škálou dalších služeb.

Turistika, cyklistika, okolí

Resort Valachy se svými třemi hotely, se nachází v podhůří Javorníků a Beskyd, v chráněné krajinné oblasti Beskydy. Díky bezprostřední blízkosti hranic se Slovenskem je možné zavítat i na území Slovenské republiky a využít tak rozsáhlé sítě turistických, cyklistických i běžeckých tras.

Animační programy, bowling

Ani za nepříznivého počasí se u nás nebudete nudit. Kromě luxusních relaxačních center L-SPA a Wellness Horal s bazény, masážemi a saunami nabízíme také sportovní alternativy pro aktivně strávenou dovolenou.

Ski areál Razula

Ski areál Razula nabízí celkem čtyři sjezdové tratě různých náročností, snowpark a snowtubingovou dráhu. Sjezdovky Razula a Horal jsou po celou sezonu upravovány a kompletně osvětleny. U každé tratě je navíc vybudováno kvalitní zázemí s občerstvením.

Wellness a Spa

 

SPA Hotel Lanterna

Luxusní relaxační centrum L-SPA Vás zavede do jedinečného světa harmonie, krásy a klidu. Zde si skutečně odpočinete od všedních starostí.

Wellness Hotel Horal

Jedinečné prostory určené pro relaxaci a odpočinek zahrnují saunový svět s řadou ozdravných procedur a bohatou nabídkou masáží.

Gastronomie

Restaurace & Café Lanterna

Vyhlášená restaurace čtyřhvězdičkového hotelu Lanterna na první pohled zaujme unikátními prostory v moderním a svěžím designu. Dokonalou harmonii barev a stylového vybavení korunují umělecká díla kuchařských velmistrů servírovaná profesionálními číšníky.

Valašská hospůdka hotelu Horal

Útulná Valašská hospůdka obložená dubovým dřevem s krásným výhledem do údolí, láká k příjemnému posezení kolemjdoucí turisty, cyklisty, rodiny s dětmi a především pak labužníky, kteří si rádi vychutnají české i světové speciality v modení gastronomické úpravě ve stylovém prostředí.

Restaurace Galik

Restaurace Galik je známou a oblíbenou zastávkou turistů, cyklistů a dalších návštěvníků Velkých Karlovic pro svou výbornou a cenově dostupnou kuchyni. Díky pohodové atmosféře a široko daleko vyhlášené domácí kuchyni je restaurace Galik také častým dějištěm firemních akcí, rodinných oslav, svateb a společenských plesů.

Cocktail Bar Lanterna

Luxusní noční bar hotelu Lanterna nabídne žíznivému více než 190 míchaných drinků, hladovému výtečné delikatesy a více než 20 druhů čerstvé italské pizzy a znuděnému zábavu až do brzkých ranních hodin.

Gril srub Razula

Gril srub Razula nabízí příjemné posezení u krbu přímo pod sjezdovkou Razula a především pak vynikající kulinářské speciality.

Tipy na výlet